اطلاعیه پیش فروش مرحله نخست

ساعاتی پس از آغاز پیش فروش؛

فاز نخست پیش‌فروش خودروهای بیسو به پایان رسید/ مرحله دوم هفته آینده

فاز  نخست پیش فروش خودروهای شاسی بلند BISU جهت تحویل خردادماه ۹۸ که از صبح امروز آغاز شده بود، با استقبال گسترده در ساعات اولیه به پایان رسید و مرحله دوم آن به زودی اطلاع رسانی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سیف خودرو، ضمن تشکر از اعتماد مشتریان محترم و نمایندگان ارجمند شرکت سیف خودرو، با توجه به اطلاع رسانی‌های صورت گرفته پیش‌فروش دو مدل خودری شاسی بلند بیسو T3 و T5 از ساعت ۱۰ صبح امروز (سه‌شنبه) آغاز شد و خریداران از طریق سایت اینترنتی این شرکت به نشانی WWW.SAFEKODRO.COM  و یا مراجعه به نمایندگی‌های مجاز اعلام شده، اقدام به خرید این محصولات نمودند. با توجه به حجم استقبال گسترده مردم از محصولات جدید سیف خودرو، فاز نخست این طرح پیش‌فروش در ساعات نخست به پایان رسید . خریدارانی که در فاز اول تحویلی خردادماه ۹۸ خودروهای BISU موفق به پیش خرید محصولات نشده اند می توانند در ثبت نام مرحله دوم شرکت نمایند. زمان آغاز ثبت نام مرحله دوم و بخشنامه فروش هفته آینده در سایت WWW.SAFEKHODRO.COM  و نمایندگی های شرکت سیف خودرو منتشر خواهد شد.

2 پاسخ
  1. سعید حسن اف says:

    لطفا شرایطی بزارید که پیش فروش اغاز شد،باخبر بشم،یااز طریق ایمیل اطلاع رسانی شود.چون من تا بخودم بجنبم دوباره بسته میشه سایتتون.تروخدا،اینا خیلی خوشگلن.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *