هشتگ/زمان فروش محصول جدید سیف خودرو اعلام شد/ دو شاسی‌بلند جدید در راه بازار خودرو

پدال نیوز- شاهین خدامی قائم مقام مدیرعامل سیف‌خودرو از آغاز پیش فروش خودرو BISU از دوشنبه هفته آینده خبر داد.

به گزارش پدال نیوز،  شاهین خدامی با اعلام این خبر گفت: دو خودرو T3 و T5 به عنوان محصول جدید سیف خودرو‌ از ابتدای هفته آینده به صورت اینترنتی پیش فروش خواهد شد.
او مبلغ قابل پرداخت برای پیش خرید خودرو T3 را  ۹۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: تحویل این خودرو از بهار سال آینده آغاز خواهد شد.
خدامی همچنین زمان تحویل خودرو T5 را تابستان آینده اعلام و تصریح کرد: مبلغ قابل پرداخت برای پیش خرید این خودرو۱۲۵ میلیون تومان خواهد بود.

خدامی در ادامه این مراسم با اشاره به اینکه در ابتدا به دنبال ساخت یک سایت جدید برای تولید این خودرو جدید بودیم گفت: بوداما سپس تصمیم گرفتیم  سایت مرتب رو با بیش ۶۰ سال سابقه خریداری و نوسازی کنیم.
قائم مقام سیف خودرو همچنین با بیان اینکه مرتب خودرو‌۲ سال کامل تعطیل بود گفت: تنها سیستم خدمات پس از فروش و شبکه نمایندگی ها را حفظ کرده بود.
او در ارتباط با برند بیسو نیز گفت: بایک اینشیان از بزرگترین و صاحب تکنولوژی ترین شرکت های چینی است که بیسو برند لوکس این شرکت شمرده می شود.

خدامی ادامه داد: میزان  داخلی سازی این خودرو هم اکنون  ۷ درصد  است و به صورت فول سی کی دی تولید می شود، اما رسیدن به داخلی سازی ۲۰ درصد اصلا دور از دهن نیست و ما تا پایان سال جاری به این عدد خواهیم رسید.

در ادامه این مراسم داریوش ضیا، مدیر فروش و توسعه بازار سیف خودرو با بیان اینکه سال ۹۷ در در بهترین حالت شاهد تولید یک میلیون دستگاه خواهیم بود گفت: در نتیجه میزان تقاضا در بازار برای خودروهای جدید وجود خواهد داشت و ما به همین دلیل تولید را با ظرفیت ۶ یا ۷ هزار دستگاه شروع خواهیم کرد و در افق ۵ ساله به ۵۰ هزار دستگاه خواهیم رسید.
او همچنین تصریح کرد: در ابتدا با ۱۰ نماینده کار آغاز خواهد شد و سپس به ۲۶ نماینده خواهد رسید.
ضیا میزان پیش فروش را ۱۴۳۱ دستگاه اعلام کرد که ۴۸۰ دستگاه T5 و مابقی  T3خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *