نوداد/قیمت و شرایط فروش محصولات سیف خودرو

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)سیف خودرو (Safe Khodro) که محصولات بیسو شامل T۳ و T۵ را در بازار ایران عرضه می کند، از پیش فروش اینترنتی این دو محصول در ابتدای هفته آینده خبر داد. سیف خودرو مبلغ قابل پرداخت برای پیش خرید شاسی بلند بیسو T۳ را ۹۰میلیون تومان اعلام کرد که تحویل آن از بهار سال آینده آغاز خواهد شد. این شرکت همچنین زمان تحویل شاسی بلند بیسو T۵ را تابستان آینده اعلام کرد. مبلغ قابل پرداخت برای پیش خرید این محصول شاسی بلند ۱۲۵میلیون تومان خواهد بود. گفته می شود در طرح پیش فروش سیف خودرو، درمجموع ۱۴۳۱ دستگاه خودرو فروخته خواهد شد که ۴۸۰ دستگاه T۵ و مابقی T۳ هستند.

شرکت بیسو (Bisu) به عنوان برندی لوکس در سال ۲۰۱۵ وارد مرحله ی تولید شده و زیرمجموعه ای از گروه بیجینگ اتو (BAIC یا Beijing Auto) است. هرچند بیسو برندی تازه وارد و بی نام ونشان در صنعت چین محسوب می شود، گروه خودروسازی بایک موتور به دلیل مالکیت شرکت های متعدد خودروسازی مثل فوتون، قدرت تجاری بسیاری در کشور خود دارد. مدیران بیسو ادعا می کنند از ابتدا برای عرضه ی محصولات باکیفیت و فروختنی در سطح جهانی برنامه ریزی کرده اند و هم اکنون، حدود ۹۵درصد از فرایند ساخت و مونتاژ خود را به صورت کاملا خودکار بهره برداری می کنند. این برند هم اکنون، فعالیتی وسیع (مشابه جیلی و بی وای دی) در خارج از چین ندارد و حتی وبگاه شرکت بیسو هم، تماماً تک زبانه و چینی است. محصولات بیسو به دو مدل کراس اوور T۳ و T۵ همراه با ون سایزمتوسط M۳ محدود می شود که هرسه ی آن ها در برنامه ی مونتاژ و واردات سیف خودرو قرار دارند.

قیمت و شرایط فروش بیسو T۳

نام محصولقیمت کارخانهقیمت بازارتحویلشرایط فروشبیسو T۳–بهار۱۳۹۸پیش پرداخت ۹۰میلیون تومانسایر شرایط به زودی در همین پست به روزرسانی خواهد شد.

Bisu T3

قیمت و شرایط فروش بیسو T۵

نام محصولقیمت کارخانهقیمت بازارتحویلشرایط فروشبیسو T۵–تابستان۱۳۹۸پیش پرداخت ۱۲۵میلیون تومانسایر شرایط به زودی در همین پست به روزرسانی خواهد شد.

Bisu T5 / بیسو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *