مجله خودرو کارستان/آغاز پیش فروش اینترنتی دو شاسی بلند بیسو T۳ و T۵ + قیمت و شرایط فروش

قائم مقام مدیرعامل سیف خودرو از آغاز پیش فروش اینترنتی دو شاسی بلند T۳ و T۵ بیسو با مجوز وزارت صمت از هفته آینده خبر داد.

 مدیرعامل سیف خودرو قیمت بیسو T3 BISU T3 مشخصات بیسو T3 قیمت بیسو T5 مشخصات بیسو T5 شرایط فروش بیسو T5 زمان فروش بیسو T5 فروش اقساطی بیسو T5 شرایط فروش بیسو T3 BISU T5 شرکت واردکننده بیسو T5 تصاویر بیسو T5 نمای داخلی بیسو T5 نمایندگی بیسو T5

شاهین خدامی امروز یک نشست خبری با اعلام این خبر اظهار کرد: پیش پرداخت برای خودرو T3، ۹۰ میلیون تومان  است.

وی مبلغ قابل پرداخت برای پیش خرید شاسی بلند T5 که ۷ نفره است را ۱۲۵ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: پیش پرداخت T5 در دو مرحله دریافت می‌شود و تحویل خودروها از خرداد و تیر سال آینده آغاز خواهد شد.

قائم مقام مدیرعامل سیف خودرو با اشاره به اینکه قیمت T3 و T5 به ترتیب ۱۷۰ تا ۱۸۰ میلیون تومان و ۲۴۰ تا ۲۵۰ میلیون است، تاکید کرد: البته این قیمت‌ها قطعی نیست و با توجه به نوسانات موجود نمی‌توان قیمت قطعی برای خودروها اعلام کرد.

به گفته خدامی بایک اینشیان از بزرگترین و صاحب تکنولوژی ترین شرکت‌های چینی است که بیسو برند لوکس این شرکت شمرده می‌شود.

بر این اساس در این مرحله ۱۴۳۱ دستگاه پیش فروش می‌شود که ۴۸۰ دستگاه T5 و مابقی  T3خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در ابتدا به دنبال ساخت یک سایت جدید برای تولید این خودرو جدید بودیم، گفت: پس از بررسی‌هایی که انجام شد تصمیم گرفتیم سایت مرتب را با بیش ۶۰ سال سابقه، خریداری و نوسازی کنیم.

قائم مقام سیف خودرو به تعطیلی این کارخانه طی مدت دو سال اشاره کرد و گفت: در این مدت سیستم خدمات پس از فروش و شبکه نمایندگی‌ها را حفظ کردیم.

خدامی میزان  داخلی سازی این خودرو را ۷ درصد اعلام و تصریح کرد: این خودروها در شرایط فعلی به صورت فول سی کی دی تولید می‌شوند، اما رسیدن به داخلی سازی ۲۰ درصد دور از ذهن نیست و تا پایان سال جاری به این عدد خواهیم رسید.

 مدیرعامل سیف خودرو قیمت بیسو T3 BISU T3 مشخصات بیسو T3 قیمت بیسو T5 مشخصات بیسو T5 شرایط فروش بیسو T5 زمان فروش بیسو T5 فروش اقساطی بیسو T5 شرایط فروش بیسو T3 BISU T5 شرکت واردکننده بیسو T5 تصاویر بیسو T5 نمای داخلی بیسو T5 نمایندگی بیسو T5

داریوش ضیا، مدیر فروش و توسعه بازار سیف خودرو نیز در این نشست خبری با بیان اینکه سال ۹۷ در بهترین حالت شاهد تولید یک میلیون دستگاه خودرو در کشور خواهیم بود، اضافه کرد: به اعتقاد ما میزان تقاضا در بازار برای خودروهای جدید وجود خواهد داشت و به همین دلیل تولید را با ظرفیت ۶ یا ۷ هزار دستگاه شروع خواهیم کرد و در افق ۵ ساله به ۵۰ هزار دستگاه خواهیم رسید.

ضیاء گفت: ابتدا با ۱۰ نماینده کار آغاز خواهد شد و با ۲۶ نماینده کار را ادامه خواهیم داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *