عصر ایران/ دو خودروی کراس اوور و شاسی بلند چینی به زودی وارد بازار می شود+عکس

۲ خودروی کراس اوور  و شاسی بلند چینی به زودی وارد بازار ایران خواند شد.

به گزارش عصر ایران، خودروهای بیسو در ۲ مدل بیسو تی۳ و تی۵ از سوی سیف خودرو و در شرکت صنعتی مرتب تولید می شود که با اخذ مجوز های تولید و پیش فروش با پیش پرداخت های ۹۰ و ۱۲۵ میلیونی پیش فروش خواهد شد.

خدامی  قائم مقام مدیر عامل این شرکت در نشست خبری و در جمع خبرنگاران با بیان این مطالب خاطر نشان کرد: مجوز پیش فروش ۱۴۳۱ دستگاه از این خودروها از سوی وزارت صنعت اخذ شده است و لذا با توجه به آماده بودن خط تولید از هفته آینده به صورت رسمی اقدام به فروش این خودروها خواهیم کرد.

2 خودروی کراس اوور و شاسی بلند چینی به زودی وارد بازار می شود (+عکس)

وی در پاسخ به پرسشی در مورد قیمت نهایی این خودروها گفت: با توجه به اینکه تحویل این خودروها در خرداد و تیرماه سال آینده است لذا قیمت قطعی را نمی توان برای آن اعلام کرد ولی طبق پیش بینی ها برای مدل تی ۳ که کراسس اور است قیمت ۱۷۰ تا ۱۸۰ میلیون تومان و قیمت مدل تی ۵  نیز بین ۲۴۰ تا ۲۶۰ میلیون تومان خواهد بود که البته در تلاش هستیم تا این خودروها را زودتر از موعد اعلام شده تحویل مشتریان دهیم.

2 خودروی کراس اوور و شاسی بلند چینی به زودی وارد بازار می شود (+عکس)

براساس این گزارش، خودروی بیسو تی۳ محصولی ۴سیلندر است که از حجم موتور ۱۳۰۰ سی.سی توربوشارژر بهره می برد. حداکثر قدرت این خودرو که از گیربکس اتوماتیک سی.وی.تی بهره می برد ۱۳۳ اسب بخار است.خودروی تی۳ با مصرف سوخت ترکیبی ۷.۴ لیتر در ۱۰۰کیلومتر، استاندارد آلایندگی یورو۵ را پاس می کند.

خودروی بیسو تی ۵  نیز یک خودروی شاسی بلند ۷نفره است که از یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک بهره می برد.این خودرو با حجم موتور ۱۵۰۰ سی.سی توربوشارژر دارای حداکثر قدرت ۱۵۰ اسب بخار است.مصرف سوخت محصول T3 بصورت ترکیبی ۸.۷ لیتر بوده و استاندارد آلایندگی یورو۵ را پاس کرده است.

این تازه واردهای چینی به سیستم هایی همچون ترمز ضدقفل، سیستم الکترونیکی تقسیم نیروی ترمز، سیستم ضد لغزش خودرو در زمان شتاب گیری، سیستم کمکی حرکت در سربالایی، ترمز توقف، سیستم کنترل پایداری، سیستم کنترل فشار باد، چراغ های هالوژنی جلو، جراغ روز، ۶ و ۸ کیسه هوا، سیستم ورود بدون کلید، شیشه بالابر برقی حساس به موانع، سانروف، آینه دید عقب و … مجهز شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *