خبر وان/دو شاسی بلند جدید در راه بازار خودرو

به گزارش خبرنگار اقتصادآنلاین، شاهین خدامی امروز یک نشست خبری با اعلام این خبر اظهار کرد: پیش پرداخت برای خودرو T3، ۹۰ میلیون تومان  است.

وی مبلغ قابل پرداخت برای پیش خرید شاسی بلند T5 که ۷ نفره است را ۱۲۵ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: پیش پرداخت T5 در دو مرحله دریافت می‌شود و تحویل خودروها از خرداد و تیر سال آینده آغاز خواهد شد.

قائم مقام مدیرعامل سیف خودرو با اشاره به اینکه قیمت T3 و T5 به ترتیب ۱۷۰ تا ۱۸۰ میلیون تومان و ۲۴۰ تا ۲۵۰ میلیون است، تاکید کرد: البته این قیمت‌ها قطعی نیست و با توجه به نوسانات موجود نمی‌توان قیمت قطعی برای خودروها اعلام کرد.

به گفته خدامی بایک اینشیان از بزرگترین و صاحب تکنولوژی ترین شرکت‌های چینی است که بیسو برند لوکس این شرکت شمرده می‌شود.

بر این اساس در این مرحله ۱۴۳۱ دستگاه پیش فروش می‌شود که ۴۸۰ دستگاه T5 و مابقی  T3خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در ابتدا به دنبال ساخت یک سایت جدید برای تولید این خودرو جدید بودیم، گفت: پس از بررسی‌هایی که انجام شد تصمیم گرفتیم سایت مرتب را با بیش ۶۰ سال سابقه، خریداری و نوسازی کنیم.

قائم مقام سیف خودرو به تعطیلی این کارخانه طی مدت دو سال اشاره کرد و گفت: در این مدت سیستم خدمات پس از فروش و شبکه نمایندگی‌ها را حفظ کردیم.

خدامی میزان  داخلی سازی این خودرو را ۷ درصد اعلام و تصریح کرد: این خودروها در شرایط فعلی به صورت فول سی کی دی تولید می‌شوند، اما رسیدن به داخلی سازی ۲۰ درصد دور از ذهن نیست و تا پایان سال جاری به این عدد خواهیم رسید.

داریوش ضیا، مدیر فروش و توسعه بازار سیف خودرو نیز در این نشست خبری با بیان اینکه سال ۹۷ در بهترین حالت شاهد تولید یک میلیون دستگاه خودرو در کشور خواهیم بود، اضافه کرد: به اعتقاد ما میزان تقاضا در بازار برای خودروهای جدید وجود خواهد داشت و به همین دلیل تولید را با ظرفیت ۶ یا ۷ هزار دستگاه شروع خواهیم کرد و در افق ۵ ساله به ۵۰ هزار دستگاه خواهیم رسید.

ضیاء گفت: ابتدا با ۱۰ نماینده کار آغاز خواهد شد و با ۲۶ نماینده کار را ادامه خواهیم داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *