تی نیوز/دو خودرو شاسی بلند چینی به ایران رسیدند

دو خودرو شاسی بلند چینی به ایران رسیدند
ایلنا نوشت: شاهین خدامی قائم مقام یم شرکت خودروساز درنشست خبری خود با اعلام اخذ مجوز از وزارت صمت برای تولید دوخودروی جدید خبر داد و گفت: با همکاری شرکت بی سو چین دو محصول T3 و T5 را مونتاژ و به بازار عرضه خواهیم کرد.

خدامی در خصوص همکاری با سوباروی ژاپن گفت: برای تولید خودروی ژاپنی در ایران به تفاهم رسیدیم اما با شروع تحریم ها این شرکت از ادامه همکاری خودداری کرد و در حال حاضر تولید خودروی ژاپنی منتفی شده است .
وی ادامه داد: این خودروها در ابتدا به صورت اسکی بی با داخلی سازی هفت درصد به بازار عرضه خواهد شد و سپس تا پایان سال به ۲۰ درصد خواهد رسید .
وی با اشاره به قوانین وزارت صمت در خصوص میزان داخلی سازی خودرو گفت: با همکاری شرکت چینی ظرف مدت کوتاهی این عدد را به ۴۰ درصد خواهیم رساند زیرا قطعه سازان ایرانی توانستند کیفیت مورد تایید شریک چینی را تامین کنند. این دو خودرو توانسته اند پنج ستاره ایمنی و کیفیت را اخذ کنند و با توجه به آبشن های بسیار و قیمت مناسب پیش بینی می کنیم مورد استقبال مشتریان قرار بگیرد.
محصول T۳ با قیمت ۹۰ میلیون تومان و خودروی T۵ را با قیمت ۱۲۵ میلیون تومان پیش فروش می شود. پیش بینی شده است خودروی T۳ در نهایت در بازه قیمتی ۱۸۰ میلیون تومان و T۵ ۲۵۰ میلیون تومان عرضه شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *